MAL216258153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216258153
MAL216258153E3 Hakkında
Vishay MAL216258153E3, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montajı ile -40°C ile 105°C arasında güvenilir çalışma sağlar. 25mOhm ESR değeri ve 9.31A ripple current kapasitesi, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. 5000 saat ömür garantisi 105°C'de sürü ve uzun vadeli uygulamalar için istikrarlı performans sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.31 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V