MAL216257333E3
CAP ALUM 33000UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216257333E3
MAL216257333E3 Hakkında
Vishay MAL216257333E3, 33000 µF kapasitansı ve 40V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tipi montajla through-hole uygulamalar için uygundur. 18 mOhm ESR değeri ve 15 mOhms empedansı ile düşük frekans ripple akımı 10.97 A @ 100 Hz seviyesinde çalışır. -40°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür garanti eder. ±20% toleransı bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek kapasitans gerektiren sistemlerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V