MAL216255223E3
CAP ALUM 22000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216255223E3
MAL216255223E3 Hakkında
Vishay MAL216255223E3, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve sinyal işleme görevlerinde kullanılır. Radyal, snap-in montaj tipine sahip olan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 29 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunarak, 100 Hz'de 5.53 A ripple akımı toleransı vardır. ±20% kapasite toleransı ile endüstriyel, tüketici ve otomotiv uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V