MAL216255103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216255103
MAL216255103E3 Hakkında
Vishay MAL216255103E3, 10000 µF kapasitansına ve 16V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radyal, snap-in kutu paketi ile gelen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 36 mOhm ESR değeri ile 100Hz'de düşük empedans sağlar. ±20% tolerans ile gemi, endüstriyel kontrol sistemleri, medikal cihazlar ve güç kaynakları gibi uygulamalarda yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantilidir. 4.09A ripple akımı kapasitesi ile 100Hz'de güvenli şekilde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 100Hz
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V