MAL216254104E3
CAP ALUM 100000UF 20% 10V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216254104E3
MAL216254104E3 Hakkında
Vishay MAL216254104E3, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ve 5 lead paket yapısına sahiptir. 16 mOhm @ 100Hz ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 5000 saatlik ömürlü tasarıma sahiptir. 10 A @ 100 Hz ripple akım kapasitesi ile enerji tasarımında güç kaynağı filtrelemesi, buffer ve depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile standart elektronik devrelerde yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V