MAL216248472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL216248472E3
MAL216248472E3 Hakkında
Vishay MAL216248472E3, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine ve 62 mOhm ESR değerine sahiptir. Through-hole montaj tipinde radial can paketine sahip 5 katlı snap-in tasarımı ile PCB'ye kolayca yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 100 Hz'de 4.09 A ripple akımı tolere edebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtreleme, buffering ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 62mOhm @ 100Hz
Impedance 53 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V