MAL216060681E3
CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL216060681E3
MAL216060681E3 Hakkında
Vishay MAL216060681E3, 680 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajında çalışan bu komponent, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -55°C ile 150°C arasında işletim sıcaklığı aralığında kullanılabilen kondansatör, 2000 saat ömre sahiptir 150°C'de. ±20% toleransı ile sunulan bileşen, through hole montajına uygun radial can pakete gelir. 27 mOhms impedansı sayesinde güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V