MAL216056331E3
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL216056331
MAL216056331E3 Hakkında
Vishay MAL216056331E3, 330 µF kapasiteli, 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde üretilen bu bileşen, automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikası ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 40 mOhms impedans değerine sahip olup, -55°C ile 150°C arasında çalışabilmektedir. 150°C'de 1000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, through-hole montajı destekleyerek güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V