MAL216031471E3
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL216031471E3
MAL216031471E3 Hakkında
Vishay MAL216031471E3, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajla tasarlanmış olan bu radial through-hole bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun olarak üretilmiştir. ±20% tolerans ve 95 mOhms empedans değeriyle sahip olan kondansatör, -55°C ile 150°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 150°C'de 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Güç kaynakları, filtering uygulamaları, ve otomotiv elektronik sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V