MAL216031102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL216031102E3
MAL216031102E3 Hakkında
Vishay MAL216031102E3, 1000 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through hole montajına uygun, AEC-Q200 standartına sahip bu komponent otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 62 mOhms impedans değerleri ile güç kaynakları, filtering ve bypass uygulamalarında etkin çalışır. -55°C ile 150°C arası geniş işletme sıcaklık aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sağlayan polar kondansatördür.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V