MAL216030471E3
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL216030471E3
MAL216030471E3 Hakkında
Vishay MAL216030471E3, 470µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahip olup, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 150°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans değerine ve 35 mOhm impedansına sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V