MAL215989331E3
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215989331E3
MAL215989331E3 Hakkında
Vishay MAL215989331E3, 330 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in kasa türüyle through-hole montajına uygun olup endüstriyel ve genel amaçlı elektronik devrelerde tercih edilir. ±20% toleransla üretilmiş olan bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 Hz'de 430 mOhm ESR ve 10 kHz'de 2.436 A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gereken uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 430mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.436 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.74 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V