MAL215989181E3
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215989181E3
MAL215989181E3 Hakkında
Vishay MAL215989181E3, 180 µF kapasitansı ve 500V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj türü ile PCB'ye kolayca entegre edilebilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı, 730mOhm ESR değeri ve 5000 saat ömrü (105°C'de) ile endüstriyel elektronik uygulamaları için uygundur. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 10 kHz'de 1.722 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 730mOhm @ 100Hz
Impedance 540 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.722 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V