MAL215989101E3
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215989101E3
MAL215989101E3 Hakkında
Vishay MAL215989101E3, 100 µF kapasitanslı, 500V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 5000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sunmakta, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 1.3 Ohm ESR değeri ile 100 Hz'de ve 960 mOhms impedans karakteristiği, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve high voltage uygulamalarında tercih edilir. 1.12 A ripple current kapasitesi 10 kHz'de ve 800 mA 120 Hz'de sunulmaktadır. ±20% tolerans ile standart hassasiyete sahip bu kondansatör, endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.3Ohm @ 100Hz
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V