MAL215979221E3
CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215979221E3
MAL215979221E3 Hakkında
Vishay MAL215979221E3, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V dereceli bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole teknolojisini destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. ESR değeri 530mOhm @ 100Hz, ripple akımı kapasitesi ise 1.3A @ 120Hz'dir. ±20% tolerans ve polar yapı özellikleri bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 100Hz
Impedance 370 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V