MAL215977271E3
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215977271E3
MAL215977271E3 Hakkında
Vishay MAL215977271E3, 270 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve stabilizasyon işlemlerinde kullanılır. ±20% tolerans aralığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi ve -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı özelliğine sahiptir. 700 mOhm ESR değeri ve 1.32 A ripple current kapasitesi ile endüstriyel ve profesyonel elektronik cihazlara uygun bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 100Hz
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V