MAL215976121E3
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215976121E3
MAL215976121E3 Hakkında
Vishay MAL215976121E3, 120 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial snap-in montaj türü ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. 5000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. ±20% toleransla tasarlanmış olup, 1.6Ohm ESR ve 760 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı, konverter ve endüstriyel kontrol sistemlerinde genel amaçlı uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm @ 100Hz
Impedance 1.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V