MAL215976101E3
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215976101E3
MAL215976101E3 Hakkında
Vishay MAL215976101E3, 100 µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde 3 uçlu kasa ile sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 Hz'de 700 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi verilmektedir. ±20% tolerans ve 1.98 Ohm ESR değerleriyle kompanzasyon devreleri, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.98Ohm @ 100Hz
Impedance 1.24 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V