MAL215973821E3
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215973821E3
MAL215973821E3 Hakkında
Vishay MAL215973821E3, 820 µF kapasitesi ve 250 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, 290 mOhm ESR değeri ve 210 mOhms impedans karakteristiğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 5000 saatlik ömrü 105°C'de destekler. 120 Hz'de 1.97 A ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve DC bağlantı uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V