MAL215973561E3
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215973561E3
MAL215973561E3 Hakkında
Vishay MAL215973561E3, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile radial snap-in paket içinde sunulmaktadır.
Kondansatör, -25°C ile 105°C arasında stabil çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 425mOhm, impedansı ise 310mOhms'dir. 120Hz'deki ripple akımı 1.71A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V