MAL215969101E3
CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL215969101E3
MAL215969101E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL215969101E3, 100 µF kapasitans değerine sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile tasarlanmış olup through-hole teknolojisini kullanmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 1.31 Ohm, impedansı 960 mOhm'dur. Yüksek ripple current toleransına sahip olan komponent, 10 kHz'de 1.12 A ve 120 Hz'de 800 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, konverterler, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.31Ohm @ 100Hz
Impedance 960 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V