MAL215957221E3
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215957221
MAL215957221E3 Hakkında
Vishay MAL215957221E3, 220 µF kapasitanslı, 450 V çalışma geriliminde tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal bağlantılı snap-in paket tipi ile PCB montajına uygun olan bu komponent, -25°C ile +105°C arasında stabil performans gösterir. 5000 saat ömür (105°C'de), düşük ESR (370 mOhm) ve 1.036 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve ses sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 370mOhm
Impedance 525 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.036 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V