MAL215956151E3
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215956151E3
MAL215956151E3 Hakkında
Vishay MAL215956151E3, 150 µF kapasitansya sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunur. 1.4Ohm ESR değeri ve 920 mA ripple current özellikleriyle genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile ürün sunulur ve through-hole montajına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.4Ohm @ 100Hz
Impedance 860 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V