MAL215953561E3
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215953561E3
MAL215953561E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL215953561E3, 560µF kapasitanslı, 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paketlemesiyle through-hole montaj tipiyle tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 425mOhm ESR değeri ve 310mOhms impedansı sayesinde genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve AC ripple supresyonunda kullanılır. ±20% toleransla üretilmiş, 1.71A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.71 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V