MAL215952102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215952102E3
MAL215952102E3 Hakkında
Vishay MAL215952102E3, 1000 µF kapasitansı ve 200V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 235 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 2.04 A ripple current toleransı sayesinde güç kaynakları, invertörler, güç yönetimi devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama için kullanılır. 5000 saatlik ömür ömrü 105°C'de, ±20% kapasite toleransı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 235mOhm @ 100Hz
Impedance 225 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V