MAL215949181E3
CAP ALUM 180UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215949181E3
MAL215949181E3 Hakkında
Vishay MAL215949181E3, 180 µF kapasitansı ve 500V rated gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türüne sahip bu radial, can paket kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 770 mOhm @ 100Hz ESR değeri ile düşük kayıp karakteristiği sunmakta, 100 Hz'de 1.2A ve 10 kHz'de 1.68A ripple akım kabiliyeti taşımaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 770mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V