MAL215946181E3
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215946181E3
MAL215946181E3 Hakkında
Vishay MAL215946181E3, 180 µF kapasitanslı, 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saatlik ömür (105°C'de) ve 990 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 1.17 Ohm ESR değeri ve 700 mOhms impedansı ile genel amaçlı güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel elektrik devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.17Ohm @ 100Hz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V