MAL215943561E3
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215943561E3
MAL215943561E3 Hakkında
Vishay MAL215943561E3, 560 µF kapasitansli, 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radyal, snap-in kasa yapısında tasarlanmıştır. 425 mOhm ESR değeri ve 310 mOhms empedans özelliğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.78 A ripple akımı kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 425mOhm @ 100Hz
Impedance 310 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V