MAL215939151E3
CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215939151E3
MAL215939151E3 Hakkında
Vishay MAL215939151E3, 150 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montajlı bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC yükseltme işlevlerinde kullanılır. 105°C'de 5000 saatlik ömür ile elektrik şebekeleri, endüstriyel cihazlar, amplifikatörler ve güç elektronikleri uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans aralığında, 890mOhm ESR değeri ve 1.47A ripple akım kapasitesi ile kararlı performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 890mOhm @ 100Hz
Impedance 660 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.47 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V