MAL215927151E3
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215927151E3
MAL215927151E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL215927151E3, 150 µF kapasitanslı ve 450V voltaj derecelemesine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1.2Ohm ESR (100Hz'de) değerleriyle devre tasarımlarında kararlı performans sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi bulunmaktadır. 950 mA (120Hz'de) rms ripple akım kapasitesi ile AC ve DC uygulamalarında, güç kaynakları, konvertörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm @ 100Hz
Impedance 705 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V