MAL215926391E3
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215926391E3
MAL215926391E3 Hakkında
Vishay MAL215926391E3, 390 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 540 mOhm ESR değeri ve 1.63 A ripple current kabiliyeti ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve frekans kompenzasyon devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi ile 105°C'de güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.63 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V