MAL215926271E3
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215926271E3
MAL215926271E3 Hakkında
Vishay MAL215926271E3, 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Snap-in radial montaj tipine sahip olup, 5000 saat ömür süresi ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir. ESR değeri 760mOhm @ 100Hz ve ripple current kapasitesi 1.31A @ 120Hz'dir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu komponent, through-hole montajı için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 760mOhm @ 100Hz
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V