MAL215923681E3
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215923681E3
MAL215923681E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL215923681E3, 680 µF kapasitans değerine ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile Through Hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 350 mOhm ESR @ 100Hz ve 1.93 A ripple current @ 120 Hz özellikleriyle genel amaçlı DC filtreleme, güç kaynakları ve ses uygulamalarında tercih edilir. -25°C ile 105°C işletme sıcaklık aralığında 5000 saatlik ömür garantisi sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V