MAL215922391E3
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215922391E3
MAL215922391E3 Hakkında
MAL215922391E3, Vishay tarafından üretilen 390µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, snap-in radial montaj türüne sahip 3 bacaklı kasa formatında sunulur. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür garantisi verir. ESR değeri 610mOhm @ 100Hz ve impedansı 470mOhms olan bu komponent, 120Hz'de 1.23A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 610mOhm @ 100Hz
Impedance 470 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.23 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V