MAL215888682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215888682E3
MAL215888682E3 Hakkında
Vishay MAL215888682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, Through Hole montajı için tasarlanmış radyal snap-in konfigürasyona sahiptir. 51 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de verimli işletme sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür sunmaktadır. 4.42 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motorlu uygulamalar ve filtreleme devrelerinde genel amaçlı kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51mOhm @ 100Hz
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.42 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V