MAL215872392E3
CAP ALUM 3900UF 20% 80V SNAP
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL215872392E3
MAL215872392E3 Hakkında
Vishay MAL215872392E3, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipiyle PCB'lere monte edilir. 110 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımına (3.39 A @ 100 Hz) dayanabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% kapasitans toleransı ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 106 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V