MAL215869152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215869152E3
MAL215869152E3 Hakkında
Vishay MAL215869152E3, 1500 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Snap-in radial montaj türü ile PCB'ye kolay entegre edilir. 180 mOhm ESR değeri ve 2.56 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtrele devreler gibi uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% toleransı ile sağlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 162 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.56 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V