MAL215869102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215869102E3
MAL215869102E3 Hakkında
Vishay MAL215869102E3, 1000µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 5000 saatlik ömür süresine sahip bu kondansatör, 1.95A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ve 267mOhm ESR değerleri ile stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 267mOhm @ 100Hz
Impedance 240 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V