MAL215867562E3
CAP ALUM 5600UF 20% 40V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215867562E3
MAL215867562E3 Hakkında
Vishay MAL215867562E3, 5600µF kapasitansla 40V nominal gerilim için tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 63 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akım yeteneği 3.53 A @ 100 Hz'dir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saatlik ömür süresi sunar. 51 mOhms impedans değeriyle stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 63mOhm @ 100Hz
Impedance 51 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.53 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V