MAL215861272E3
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215861272E3
MAL215861272E3 Hakkında
Vishay MAL215861272E3, 2700µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in tipi montajla through-hole uygulamalarına uygundur. 91mOhm ESR değeri ve 66mOhms impedans ile düşük frekans uygulamalarında 2.81A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisinde bulunur. ±20% tolerans ile genel amaçlı devre tasarımlarında, güç kaynakları, filtreleme ve buffering uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 91mOhm @ 100Hz
Impedance 66 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V