MAL215856822E3
CAP ALUM 8200UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215856822E3
MAL215856822E3 Hakkında
Vishay MAL215856822E3, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleranslı ve radyal snap-in montaj tipindedir. ESR değeri 100Hz'de 58mOhm, ripple current kapasitesi 100Hz'de 3.79A'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 58mOhm @ 100Hz
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V