MAL215856472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215856472E3
MAL215856472E3 Hakkında
Vishay MAL215856472E3, 4700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ve radial, snap-in kasa tasarımı sayesinde standart PCB uygulamalarında kolayca kullanılabilir. 93mOhm ESR değeri ile düşük impedans karakteristiği sunarak güç kaynakları, ses amplifikatörleri, şarj devreleri ve filtreleme uygulamalarında etkin olarak çalışır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür süresi sağlar. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 93mOhm @ 100Hz
Impedance 76 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.82 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V