MAL215852122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215852122E3
MAL215852122E3 Hakkında
Vishay MAL215852122E3, 1200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, snap-in radyal kutu paketlemesinde sunulmaktadır. 5000 saat ömürlü (105°C'de) tasarımıyla güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. ESR değeri 291mOhm (100Hz) ve ripple akım kapasitesi 1.82A (100Hz) olarak belirtilmiştir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilmiş genel amaçlı uygulamalar için uygun bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 291mOhm @ 100Hz
Impedance 274 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.82 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V