MAL215851222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215851222E3
MAL215851222E3 Hakkında
Vishay MAL215851222E3, 2200µF kapasitansına ve 50V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılmaktadır. ESR değeri 104mOhm @ 100Hz ve empedansı 73mOhm olup, 2.5A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantilenir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 104mOhm @ 100Hz
Impedance 73 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V