MAL215822222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215822222E3
MAL215822222E3 Hakkında
Vishay MAL215822222E3, 2200µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipiyle tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 105°C'de 5000 saat ömür süresi ile güvenilir uzun vadeli çalışma sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100Hz'de 2.74A ripple current ve 166mOhm ESR değerleriyle stabilize gerilim ve filtre uygulamalarında etkili performans gösterir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 166mOhm @ 100Hz
Impedance 156 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.74 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V