MAL215815103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 16V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215815103E3
MAL215815103E3 Hakkında
Vishay MAL215815103E3, 10000 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal kutu paketlemesine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması için kullanılır. 65 mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlar. -40°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi garantisinde çalışır. 3.56 A ripple akım kapasitesi ile 100 Hz'de yüksek akım uygulamalarını destekler. ±20% tolerans aralığında değer garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.56 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V