MAL215811152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215811152E3
MAL215811152E3 Hakkında
Vishay MAL215811152E3, 1500µF kapasitanslı, 50V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radyal bağlantı türü ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında stabil performans gösterir. 105°C'de 5000 saatlik ömrü vardır. 100Hz'de 148mOhm ESR ve 1.99A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, doğrultma devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 148mOhm @ 100Hz
Impedance 102 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.99 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V