MAL215787121E3
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215787121E3
MAL215787121E3 Hakkında
Vishay MAL215787121E3, 120 µF kapasitanslı, 450V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj türü ile PCB'ye sabitlenir. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 5000 saat ömür süresi garantiler. 1.6Ohm ESR (100Hz) ve 1.1A ripple current (120Hz) özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, yüksek voltaj uygulamalarında voltaj filtreleme ve enerji depolamada etkin çözüm sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.6Ohm @ 100Hz
Impedance 885 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V