MAL215783821E3
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215783821E3
MAL215783821E3 Hakkında
Vishay MAL215783821E3, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim değerine sahip bu bileşen, radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ESR değeri 290mOhm @ 100Hz olup, ripple current kapasitesi 2.54A @ 120Hz'dir. ±20% toleransa sahip kondansatör, -25°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, servo kontrolörleri ve diğer güç elektroniği devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 210 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V