MAL215782122E3
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
MAL215782122E3
MAL215782122E3 Hakkında
Vishay MAL215782122E3, 1200 µF kapasitansına sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, 85°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 200mOhm @ 100Hz ve empedansı 190 mOhms'dur. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 120 Hz'de 2.69A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, snap-in montaj tipiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.69 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V